KanguruPack Ekibi!

2_edited.jpg
Screen Shot 2021-05-29 at 9.38_edited.jpg

İlayna Onaran

Co-Founder

- Ar-Ge Sorumlusu

İTÜ Çevre Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği çift ana dal mezunu olan İlayda, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sürdürülebilirlik Elçileri programını mezunu bir Sürdürülebilir Elçisi olup, sürdürülebilirlik alanında farklı şirketlerde çalışıp çeşitli projelerde rol alarak bu alanda kapsayıcı deneyimler kazandı.

İlayda, KanguruPack’in teknik aklı olarak ürün geliştirme süreçleri ile ilgileniyor ve döngüsel ekonominin iş modelimize entegrasyonuna kafa yoruyor. 

Doğadan uzak bir yaşam hayal edemeyen İlayda’yı, boş zamanlarında golden hour fotoğrafı yakalamaya çalışırken bulabilirsiniz.

DSC_0070.jpg

Nurseli Şanlı

Co-Founder

- Operasyon Sorumlusu

DEU Şehir ve Bölge Planlama mezunu ve anabilim dalı yüksek lisans öğrencisi Nurseli, AB Türkiye Delegasyonu tarafından Sürdürülebilirlik ve İklim Elçileri programlarından mezun olup, İzmir Gönüllü Yerel Değerlendirme Raporu başta olmak üzere birçok farklı sürdürülebilirlik çalışmasının farklı perspektiflerinde aktif rol aldı. Kendisi, profesyonel deneyimini yerel yönetimlerde artırırken her zaman akademik yayın ve  farklı disiplinlerdeki projelerinin peşinde koşar. 

KanguruPack'in operasyon sorumlusu olarak ters lojistik sistemi ve operasyon süreçlerindeki verimlilik üzerine yoğunlaşan Nurseli’yi, toplantıdan toplantıya uçtuğu aralarda yakalayabilirseniz şanslısınızdır.

Yunus.png

Yunus Emre Kaya

Co-Founder

- Kurumsal İşbirlikleri Sorumlusu

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ana dal, İşletme yan dal son sınıf öğrencisi Yunus, geçmişte farklı organizasyonlarda edindiği satış pazarlama, insan kaynakları ve proje yönetimi tecrübelerini kullanarak KanguruPack’in pazarlama ve kurumsal partnerlikler kısmını yönetiyor. 

Merak ve gelişimi hayatının merkezine konumlandıran Yunus, aynı zamanda ATÖLYE’de strateji geliştirme stajyeri olarak çalışıyor ve etki yönetimi alanında farklı start-up’larda ürün geliştirme alanında aktif rol alıyor.

Kendisini, genelde okunacaklar olarak açtığı 60 farklı sekmeyi eritmeye çalışırken bulabilirsiniz. 

IMG-20220301-WA0013.jpg

Sevim Ezgi Bulamacı

Ekip Üyesi

- Dijital Operasyon Sorumlusu

DEU Bilgisayar Mühendisliği mezunu ve anabilim dalı yüksek lisans öğrencisi olan Ezgi, yazılım alanının bir çok alanında deneyim sahibi olmaya çalışıp en sonunda kararını verebilmiş ve Full-Stack Developer olarak çalışmaktadır.

Dijital sektör ve yeni geliştirilen teknolojileri takip edip, en güvenli ve kullanıcı kolaylığı sağlama açısında KanguruPack'in Dijital Operasyon alanı ile ilgileniyor.

Tüplü dalış ile ilgilenen Ezgi'yi; teknolojiden kaçmaya çalışıyorsa sualtında bulabilirsiniz, büyük ihtimalle balıklarla dans ediyordur.